02. 04. 2016

Ze sklepa do sklepa 2016


Největší ochutnávka vín letošního roku čeká na návštěvníky 11. ročníku Ze sklepa do sklepa ve Velkých Bílovicích v sobotu 2. dubna.

51 vinařských sklepů se otevře v jediný den milovníkům vína a nabídne to nejlepší ze své úrody. Stovky vytříbených červených, bílých i růžových vín, s přívlastky i bez, vyznačující se vynikající chutí a vůní si lze vychutnat vždy jen jednou na této akci. Putování za skvělými víny po Velkých Bílovicích dokreslí neopakovatelná atmosféra největší vinařské obce u nás, tóny tradiční cimbálové muziky, ale i dokonalá organizace. Navíc si každý návštěvník odtud odveze vína dle vlastního výběru v hodnotě 600 korun. V uplynulém roce si nenechalo zážitek Ze sklepa do sklepa ujít 5618 lidí.

Sklenička, mapka a jde se na degustaci
Každý návštěvník akce Ze sklepa do sklepa obdrží již při svém vstupu sklínku, katalog zúčastněných vinařů na akci s mapou, kapsičku na krk s logem slípky a další nutné vybavení, bez kterého se nelze obejít. Samozřejmostí je volná degustace vín v padesáti sklepech, pro přemisťování mezi vinařskými oblastmi mohou návštěvníci využít zdarma pendlující autobusy. Ty budou mít i časovou návaznost na vlakové meziměstské spoje.

Co: Ze sklepa do sklepa 2016
Kde: Velké Bílovice, Velké Bílovice sklepy
Kdy: 2. 4. 2016, 11:00 - 19:00 hodin
Nedělní nákup vín: 9:00 - 12:00 hodin
Odjezdy a příjezdy autobusů: levé menu (stejné jako pro rok 2015)
Za kolik: Cena vstupenky na osobu je 1 200 korun (v ceně vstupenky je degustace a nákup vína v hodnotě 600 korun, dále kapsička, sklenička, katalog, mapa, propiska, kulturní program, doprava, voda).

Jak na to: Rezervace vstupenek je možná v polovině února 2016 na webových stránkách www.velkebilovice.com, zakoupit vstupenku lze ve Velkých Bílovicích pouze v den akce.