27. 11. 2017

Vánoční nabídka 2017


Milí přátelé,
i na letošní Vánoce jsme pro vás po dlouhých degustačních diskuzích připravili již čtvrtou
tradiční SPĚVÁKOVU VÁNOČNÍ SADU zabalenou do nádherné elegantní vánoční krabice.

Dali jsme si opravdu velkou práci, abychom vybrali ta pravá vína, protože věříme, že se na naši kolekci těšíte a stala se neodmyslitelnou součástí vašich svátků.
Doufáme, že vám zpestří jak štědrodenní půst a přípravy slavnostního večera, tak i zvýrazní prožitky Štědrého večera a následujících dní.

Pro zdárný průběh letošní štědrodenní neděle jsme vybrali VELTLÍNSKÉ ZELENÉ 2016, pozdní sběr, suché, mladšího bratra loňského mnohokrát zlatého účastníka salonu vín, jehož pikantní kyselinka se špetkou pepře na konci vám pomůže překlenout dlouhé hladovění.

Ke smažené rybě otevřeme RULANDSKÉ BÍLÉ 2016, pozdní sběr, polosuché. Víno se projevuje stylem starých burgundských vín, je již komplexně sladěné, ovocité. Dle našeho nejlepšího svědomí zcela přesně zapadne k doplnění chuti u bílé ryby, smažené i přírodní. 

Večerní pohodě u vybalených dárků a spokojených dětí nejlépe konvenuje polosladká PÁLAVA 2016, pozdní sběr, která se krásně snoubí s chutí vanilkových rohlíčků, badyánu v perníku i dalšího vánočního cukroví. 

Před rodinnými masitými obědy na Boží hod i na Štěpána si nezapomeňte včas otevřít a nechat dýchat zástupce těžších červených vín. FRANKOVKA 2015 výběr z hroznů i novinka v našem sklepě RULANDSKÉ MODRÉ 2015 barrique si zaslouží čas i prostor v dekantační karafě, aby mohly uplatnit svůj neuvěřitelný potenciál chutí a vůní. Věřte, že budete mít pusu plnou zážitků velmi dlouho.

Aby se vám rok 2018 opravdu vydařil a zářil jen růžovými barvami, nachystali jsme vám ZWEIGELTREBE Rosé Frizzante, polosuché víno plné bublinek štěstí, lásky a pohody.

V případě, že budete mít o tuto naši vánoční edici zájem, kontaktujte nás prosím prostřednictvím mailu nebo telefonu.